nie 100 tuctových, ale tucet 100%-percentných projektov!
0911 117 586

Projekt domu LOTUS

Chcete upraviť tento projekt? Drobné úpravy projektu, ako napríklad zrkadlové obrazy, pridanie, ubranie, posun, alebo zmena veľkosti stavebných otvorov (okien, dverí..), taktiež aj vnútorných nenosných priečok, rozloženie sanity a podobne Vám vieme poskytnúť formou BEZPLATNÉHO dokumentu - autorského súhlasu. V prípade potreby taktiež vyhotovíme potrebné výkresy.

Stredne veľké úpravy ako napríklad zmena typu, alebo tvaru strechy, zobytnenie podkrovia, podpivničenie domu, alebo dostavba garáže Vám vyhotovíme za výhodných podmienok tak, aby bola cena vždy výhodnejšia než projekt na mieru.

Rozsiahlejšie úpravy projektu, ako napríklad úprava vonkajších rozmerov domu, nosných častí vnútornej architektúry odporúčame poňať ako projekt domu na mieru. V takom prípade nieste nijako limitovaný pôvodným projektom a každé želanie Vám bude splnené. Využite našu bezkonkurenčnú ponuku - akciu na individuálne projekty na mieru!

LOTUS

búdúcnosť bývania

obytné miestnosti 5
celková úžitková plocha 149 m2
zastavaná plocha 111 m2
obstavaný priestor 535 m2
výška hrebeňa strechy 5,8 m
Cena:  
projektu 1290 €
stavby na kľúč cena stavby na kľúč je iba orientačná! Jej výška je závislá od mnohých faktorov, ako napríklad stupeň vybavenia, značky použitých materiálov, výška marže stavebnej firmy, atď. V praxi sa teda môže stať, že na ten istý dom Vám vyhotovia rôzni rozpočtári citeľne rozdielne cenové kalkulácie. Taktiež sa môže stať, že nájdete parametricky podobný dom v inej projekčnej kancelárii s uvedením podstatne nižšej, takmer až nereálnej ceny výstavby s cieľom zaujať Vašu pozornosť na kúpu ich projektu. Preto pri rozhodovaní o kúpe projektu považujte odhadovanú cenu výstavby na kľúč iba za sekundárnu doplnkovú informáciu. Ak chcete mat istotu cenovo racionálnej výstavby dbajte skôr na faktor konštrukčnej jednoduchosti domu. Dom kompaktných (nekomplikovaných) tvarov postavíte cenovo výhodnejšie, než dom komplikovaný. Po definitívnom výbere projektu je cenovo smerodajná až záväzná cenová ponuka od konkrétnej stavebnej firmy, vypracovaná na základe predloženého detailného projektu, alebo výkazu výmer. 150000 €
objednať projekt

Popis projektu:

projekt domu LOTUS predstavuje výnimočnú kombináciu moderného dizajnu a praktickej dizpozícií.  Je stvorený pre ľudí, ktorí sa chcú odlišovať od bežného priemeru. Každý priestor na dome je prakticky využitý s minimálnym množstvom hluchých plôch. V prípade potreby sa dá garáž premeniť na ďalšiu malú bytovú jednotku so samostatným vchodom a kúpeľňou, alebo šiestu izbu (viď ukážka).

Pôdorys domu pôdorys, alebo vizuál domu uvedený na tejto stránke sa môže mierne odlišovať od aktuálnej verzii dodávaného projektu. Dôvodom je priebežné vylepšovanie a optimalizovanie realizačnej projektovej dokumentácie.

zobraziť zrkadlový obraz projekt rodinneho domu LOTUS projekty domov - projekt moderneho domu LOTUS

top

Zdarma! E-book

5 omylov pri výbere projektu

Stiahnuť

Copyright © Atrixmedia s.r.o. 2012-2019 • Všetky práva vyhradené. Publikovanie, alebo kopírovanie obsahu je zakázané!

obsah portálu, názvy, vizualizácie domov, pôdorysy, Projektové dokumentácie, ako aj samotné architektonické dielA sú registrované a podliehajú autorskej ochrane podľa zákona 618/2003 Z. z. - Zákon o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom (autorský zákon) v znení neskorších predpisov. Vyhotovenie napodobenín a rozmnoženín je trestné!

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga