nie 100 tuctových, ale tucet 100%-percentných projektov!
0950 504 076

Projekt domu LOTUS

Chcete upraviť tento projekt? Drobné úpravy, ako napríklad vnútorné nenosné priečky, rozloženie sanity a podobne si môžete uskutočniť už priamo počas výstavby na základe nášho BEZPLATNÉHO autorského súhlasu. V prípade potreby taktiež vyhotovíme (za príplatok) prísluchajúce výkresy.

Stredne veľké úpravy ako napríklad zmena typu, alebo tvaru strechy, pridanie, ubranie, posun, alebo zmena veľkosti stavebných otvorov (okien, dverí..), zobytnenie podkrovia, podpivničenie domu, alebo dostavba garáže Vám vyhotovíme za výhodných podmienok tak, aby bola cena vždy výhodnejšia než projekt na mieru.

Rozsiahlejšie úpravy projektu, ako napríklad úprava vonkajších rozmerov domu, nosných častí vnútornej architektúry odporúčame poňať ako projekt domu na mieru. V takom prípade nieste nijako limitovaný pôvodným projektom a každé želanie Vám bude splnené. Využite našu bezkonkurenčnú ponuku - akciu na individuálne projekty na mieru!

LOTUS

búdúcnosť bývania

obytné miestnosti 5
celková úžitková plocha 167 m2
zastavaná plocha 132 m2
obstavaný priestor 730 m2
výška hrebeňa strechy 6,7 m
energetická trieda až do A0
Cena:  
projektu 1590 €
objednať projekt

Popis projektu:

projekt domu LOTUS predstavuje výnimočnú kombináciu moderného dizajnu a praktickej dizpozícií.  Je stvorený pre ľudí, ktorí sa chcú odlišovať od bežného priemeru. Každý priestor na dome je prakticky využitý s minimálnym množstvom hluchých plôch. V prípade potreby sa dá garáž premeniť na ďalšiu malú bytovú jednotku so samostatným vchodom a kúpeľňou, alebo šiestu izbu. Na základe záujmu zákazníkov sme zväčšili priestor schodiska, čím sa schody stali pohodlnejšie na výstup. Preto niektoré interiérové vizualizácie môžu byť mierne odlišné od aktuálnej (vylepšenej) verzie projektu.

Pôdorys domu pôdorys, alebo vizuál domu uvedený na tejto stránke sa môže mierne odlišovať od aktuálnej verzii dodávaného projektu. Dôvodom je priebežné vylepšovanie a optimalizovanie realizačnej projektovej dokumentácie.

zobraziť základný obraz projekt domu LOTUS projekt domu LOTUS

top

Zdarma! E-book

5 omylov pri výbere projektu

Stiahnuť

Copyright © Atrixmedia s.r.o. 2012-2024 • Všetky práva vyhradené. Publikovanie, alebo kopírovanie obsahu je zakázané!
Obsah portálu, názvy, vizualizácie domov, pôdorysy, projektové dokumentácie, ako aj samotné architektonické diela sú registrované a podliehajú autorskej ochrane podľa zákona 618/2003 Z.z. - Zákon o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom (autorský zákon) v znení neskorších predpisov. Vyhotovenie napodobenín a rozmnoženín je trestné!

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga