nie 100 tuctových, ale tucet 100%-percentných projektov!
0950 504 076

Projekt domu SLIM

Chcete upraviť tento projekt? Drobné úpravy, ako napríklad vnútorné nenosné priečky, rozloženie sanity a podobne si môžete uskutočniť už priamo počas výstavby na základe nášho BEZPLATNÉHO autorského súhlasu. V prípade potreby taktiež vyhotovíme (za príplatok) prísluchajúce výkresy.

Stredne veľké úpravy ako napríklad zmena typu, alebo tvaru strechy, pridanie, ubranie, posun, alebo zmena veľkosti stavebných otvorov (okien, dverí..), zobytnenie podkrovia, podpivničenie domu, alebo dostavba garáže Vám vyhotovíme za výhodných podmienok tak, aby bola cena vždy výhodnejšia než projekt na mieru.

Rozsiahlejšie úpravy projektu, ako napríklad úprava vonkajších rozmerov domu, nosných častí vnútornej architektúry odporúčame poňať ako projekt domu na mieru. V takom prípade nieste nijako limitovaný pôvodným projektom a každé želanie Vám bude splnené. Využite našu bezkonkurenčnú ponuku - akciu na individuálne projekty na mieru!

SLIM

projekt na úzke pozemky

obytné miestnosti 4
celková úžitková plocha 102 m2
zastavaná plocha 137 m2
obstavaný priestor 720 m2
výška hrebeňa strechy 5,6 m
sklon strechy 30 °
energetická trieda A0
Cena:  
projektu 1290 €
objednať projekt

Popis projektu:

dobrá správa pre majiteľov úzkych pozemkov – projekt domu SLIM s modernou architektúrou, zohľadňujúci obmedzený pozemkový priestor. Všetky úžitkové miestnosti sú na jednej strane, čo umožňuje dom osadiť z jednej strany čo najbližšie k susednému pozemku. Týmto sa aj z úzkeho pozemku dá dosiahnúť čo navyššia úžitkovosť.  Tvar, veľkosť a umiestnenie okien domu si môžete upraviť podľa vlastných potrieb. Taktiež je možné jednoducho zväčšiť kúpeľňu na úkor technickej miestnosti.

Projekty rodinných domov - projekt domu SLIM

Veľké obrázky

Pôdorys domu pôdorys, alebo vizuál domu uvedený na tejto stránke sa môže mierne odlišovať od aktuálnej verzii dodávaného projektu. Dôvodom je priebežné vylepšovanie a optimalizovanie realizačnej projektovej dokumentácie.

zobraziť zrkadlový obraz projekty domov - projekt domu SLIM Projekty rodinných domov - projekt domu SLIM

top

Zdarma! E-book

5 omylov pri výbere projektu

Stiahnuť

Copyright © Atrixmedia s.r.o. 2012-2024 • Všetky práva vyhradené. Publikovanie, alebo kopírovanie obsahu je zakázané!
Obsah portálu, názvy, vizualizácie domov, pôdorysy, projektové dokumentácie, ako aj samotné architektonické diela sú registrované a podliehajú autorskej ochrane podľa zákona 618/2003 Z.z. - Zákon o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom (autorský zákon) v znení neskorších predpisov. Vyhotovenie napodobenín a rozmnoženín je trestné!

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga