nie 100 tuctových, ale tucet 100%-percentných projektov!
0950 504 076

Projekt domu AVALON

Chcete upraviť tento projekt? Drobné úpravy, ako napríklad vnútorné nenosné priečky, rozloženie sanity a podobne si môžete uskutočniť už priamo počas výstavby na základe nášho BEZPLATNÉHO autorského súhlasu. V prípade potreby taktiež vyhotovíme (za príplatok) prísluchajúce výkresy.

Stredne veľké úpravy ako napríklad zmena typu, alebo tvaru strechy, pridanie, ubranie, posun, alebo zmena veľkosti stavebných otvorov (okien, dverí..), zobytnenie podkrovia, podpivničenie domu, alebo dostavba garáže Vám vyhotovíme za výhodných podmienok tak, aby bola cena vždy výhodnejšia než projekt na mieru.

Rozsiahlejšie úpravy projektu, ako napríklad úprava vonkajších rozmerov domu, nosných častí vnútornej architektúry odporúčame poňať ako projekt domu na mieru. V takom prípade nieste nijako limitovaný pôvodným projektom a každé želanie Vám bude splnené. Využite našu bezkonkurenčnú ponuku - akciu na individuálne projekty na mieru!

AVALON

oáza súkromia

obytné miestnosti 4
celková úžitková plocha 162 m2
zastavaná plocha 191 m2
obstavaný priestor 906 m2
výška hrebeňa strechy 5,5 m
energetická trieda až do A0
Cena:  
projektu 1390 €
objednať projekt

Popis projektu:

Projekt domu AVALON vymedzuje deliacu čiaru, medzi verejnou zónou a vašim súkromím. Tak vo vnútri, ako aj vonku. V interiéri je rozdelený na dennú a nočnú časť, kde si každý člen domácnosti nájde svoje miesto či už na aktívny, alebo pasívny odpočinok. Z vonkajšieho pohladu má dom všetky obytné časti natočené smerom na súkromnú časť pozemku.

Projekt domu AVALON umožnuje viacero prispôsobení podľa Vašich preferencií. Od nosnej steny WC smeron doľava až po koniec šatníku si môžete sami určiť rozloženie stien, dverí a sanity. Tým pádom môžete ovplyvniť počty miestností, ich výmer a účel. Môžu Vám tak napríklad vzniknúť dve kúpeľne, alebo jedna väčšia, zlúčené/samostatné WC, väčší/menší šatník atď... Taktiež technickú miestnosť môžete rozdeliť na dve menšie,  čím Vám môže vzniknúť ďalšie samostatné WC so vstupom z chodby, alebo zádveria...

Plocha dvojgaráže sa dá alternatívne využiť na dorobenie ďalšej izby, kancelárie, alebo celej obytnej jednotky so samostatným vchodom a vybavením.

Pôdorys domu pôdorys, alebo vizuál domu uvedený na tejto stránke sa môže mierne odlišovať od aktuálnej verzii dodávaného projektu. Dôvodom je priebežné vylepšovanie a optimalizovanie realizačnej projektovej dokumentácie.

zobraziť základný obraz projekt domu AVALON

top

Zdarma! E-book

5 omylov pri výbere projektu

Stiahnuť

Copyright © Atrixmedia s.r.o. 2012-2024 • Všetky práva vyhradené. Publikovanie, alebo kopírovanie obsahu je zakázané!
Obsah portálu, názvy, vizualizácie domov, pôdorysy, projektové dokumentácie, ako aj samotné architektonické diela sú registrované a podliehajú autorskej ochrane podľa zákona 618/2003 Z.z. - Zákon o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom (autorský zákon) v znení neskorších predpisov. Vyhotovenie napodobenín a rozmnoženín je trestné!

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga