nie 100 tuctových, ale tucet 100%-percentných projektov!
0950 504 076

Projekt domu Benefit125

Chcete upraviť tento projekt? Drobné úpravy, ako napríklad vnútorné nenosné priečky, rozloženie sanity a podobne si môžete uskutočniť už priamo počas výstavby na základe nášho BEZPLATNÉHO autorského súhlasu. V prípade potreby taktiež vyhotovíme (za príplatok) prísluchajúce výkresy.

Stredne veľké úpravy ako napríklad zmena typu, alebo tvaru strechy, pridanie, ubranie, posun, alebo zmena veľkosti stavebných otvorov (okien, dverí..), zobytnenie podkrovia, podpivničenie domu, alebo dostavba garáže Vám vyhotovíme za výhodných podmienok tak, aby bola cena vždy výhodnejšia než projekt na mieru.

Rozsiahlejšie úpravy projektu, ako napríklad úprava vonkajších rozmerov domu, nosných častí vnútornej architektúry odporúčame poňať ako projekt domu na mieru. V takom prípade nieste nijako limitovaný pôvodným projektom a každé želanie Vám bude splnené. Využite našu bezkonkurenčnú ponuku - akciu na individuálne projekty na mieru!

Benefit125

energeticky úsporný projekt domu

obytné miestnosti 4
celková úžitková plocha 121 m2
zastavaná plocha 81 m2
obstavaný priestor 520 m2
výška hrebeňa strechy 7 m
sklon strechy 30 °
energetická trieda až do A0
Cena:  
projektu 1490 €
objednať projekt

Popis projektu:

vďaka svojmu kompaktnému tvaru dosahuje tento projekt poschodového rodinného domu výraznú energetickú a výstavbovú úsporu. Svojou nekomplikovanosťou je vhodný aj pre svojpomocnú výstavbu. Z bočnej strany je možné jednoduchým spôsobom pristavať garáž. Taktiež je možné upraviť rozloženie okien a ostatných stavebných otvorov. Projekt je dostupný aj v 5-izbovej alternatíve a taktiež aj v alternatíve s valbovou a pultovou strechou (projekt domu NEXT)

Pôdorys domu pôdorys, alebo vizuál domu uvedený na tejto stránke sa môže mierne odlišovať od aktuálnej verzii dodávaného projektu. Dôvodom je priebežné vylepšovanie a optimalizovanie realizačnej projektovej dokumentácie.

zobraziť zrkadlový obraz projekty domov - projekt domu BENEFIT125 projekty domov - projekt domu BENEFIT125

top

Zdarma! E-book

5 omylov pri výbere projektu

Stiahnuť

Copyright © Atrixmedia s.r.o. 2012-2024 • Všetky práva vyhradené. Publikovanie, alebo kopírovanie obsahu je zakázané!
Obsah portálu, názvy, vizualizácie domov, pôdorysy, projektové dokumentácie, ako aj samotné architektonické diela sú registrované a podliehajú autorskej ochrane podľa zákona 618/2003 Z.z. - Zákon o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom (autorský zákon) v znení neskorších predpisov. Vyhotovenie napodobenín a rozmnoženín je trestné!

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga