nie 100 tuctových, ale tucet 100%-percentných projektov!
0911 117 586

Projekt domu EKO120G

Chcete upraviť tento projekt? Drobné úpravy projektu, ako napríklad zrkadlové obrazy, pridanie, ubranie, posun, alebo zmena veľkosti stavebných otvorov (okien, dverí..), taktiež aj vnútorných nenosných priečok, rozloženie sanity a podobne Vám vieme poskytnúť formou BEZPLATNÉHO dokumentu - autorského súhlasu. V prípade potreby taktiež vyhotovíme potrebné výkresy.

Stredne veľké úpravy ako napríklad zmena typu, alebo tvaru strechy, zobytnenie podkrovia, podpivničenie domu, alebo dostavba garáže Vám vyhotovíme za výhodných podmienok tak, aby bola cena vždy výhodnejšia než projekt na mieru.

Rozsiahlejšie úpravy projektu, ako napríklad úprava vonkajších rozmerov domu, nosných častí vnútornej architektúry odporúčame poňať ako projekt domu na mieru. V takom prípade nieste nijako limitovaný pôvodným projektom a každé želanie Vám bude splnené. Využite našu bezkonkurenčnú ponuku - akciu na individuálne projekty na mieru!

EKO120G

Legendárny EKO120 s garážou

obytné miestnosti 4
celková úžitková plocha 161 m2
zastavaná plocha 209 m2
výška hrebeňa strechy 5,3 m
sklon strechy 16 °
Cena:  
projektu 1200 €
objednať projekt

Popis projektu:

Legendárny projekt domu EKO120 teraz už aj so vstavanou garážou!

projekt domu EKO120 s garážou

Veľké obrázky

Pôdorys domu pôdorys, alebo vizuál domu uvedený na tejto stránke sa môže mierne odlišovať od aktuálnej verzii dodávaného projektu. Dôvodom je priebežné vylepšovanie a optimalizovanie realizačnej projektovej dokumentácie.

zobraziť zrkadlový obraz projekt domu EKO120 s garážou

top

Zdarma! E-book

5 omylov pri výbere projektu

Stiahnuť

Copyright © Atrixmedia s.r.o. 2012-2018 • Všetky práva vyhradené. Publikovanie, alebo kopírovanie obsahu je zakázané!

obsah portálu, názvy, vizualizácie domov, pôdorysy, Projektové dokumentácie, ako aj samotné architektonické dielA sú registrované a podliehajú autorskej ochrane podľa zákona 618/2003 Z. z. - Zákon o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom (autorský zákon) v znení neskorších predpisov. Vyhotovenie napodobenín a rozmnoženín je trestné!

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga