nie 100 tuctových, ale tucet 100%-percentných projektov!
0950 504 076

Projekt domu EKO120

Chcete upraviť tento projekt? Drobné úpravy, ako napríklad vnútorné nenosné priečky, rozloženie sanity a podobne si môžete uskutočniť už priamo počas výstavby na základe nášho BEZPLATNÉHO autorského súhlasu. V prípade potreby taktiež vyhotovíme (za príplatok) prísluchajúce výkresy.

Stredne veľké úpravy ako napríklad zmena typu, alebo tvaru strechy, pridanie, ubranie, posun, alebo zmena veľkosti stavebných otvorov (okien, dverí..), zobytnenie podkrovia, podpivničenie domu, alebo dostavba garáže Vám vyhotovíme za výhodných podmienok tak, aby bola cena vždy výhodnejšia než projekt na mieru.

Rozsiahlejšie úpravy projektu, ako napríklad úprava vonkajších rozmerov domu, nosných častí vnútornej architektúry odporúčame poňať ako projekt domu na mieru. V takom prípade nieste nijako limitovaný pôvodným projektom a každé želanie Vám bude splnené. Využite našu bezkonkurenčnú ponuku - akciu na individuálne projekty na mieru!

EKO120

racionálne praktický

obytné miestnosti 4
celková úžitková plocha 120 m2
zastavaná plocha 163 m2
obstavaný priestor 741 m2
výška hrebeňa strechy 5,3 m
sklon strechy 22 °
energetická trieda až do A0
Cena:  
projektu 1300 €
objednať projekt

Popis projektu:

projekt domu EKO120 je jeden z najpraktickejších domov v našej ponuke! Zrkadlovým obrazom, alebo posunom okien na rôzne svetové strany získate vždy ideálne natočenie domu vzhľadom k Vášmu pozemku. Malá kúpeľňa pri spálni predstavuje multifunkčný priestor, ktorý sa môže veľmi jednoduchou úpravou zmeniť na spoločne prístupnú kúpeľňu, vstavaný šatník, záhradnú komoru s vonkajším vstupom, alebo priestor pre ďalšie vstavané skrine z obidvoch priľahlých miestností. Technická miestnosť pri vstupe slúži ako úžitkový priestor s možnosťou inštalácie rôznej domovej techniky. K domu je možné taktiež jednoducho pristavať garáž. Strecha môže byť rôznorodého tvaru - od základnej valbovej, cez sedlovú, pultovú, alebo modernú - rovnú. Základná konštrukcia strechy a pôdorys domu je kompaktného tvaru, čo sa prejaví na znížených nákladoch pri jeho výstavbe a prevádzke. Čiastočne prekrytá terasa predstavuje ideálnu rovnováhu medzi pohodlným posedom a presvetlením interiéru domu.

Projekt domu bungalov EKO120

Veľké obrázky

Pôdorys domu pôdorys, alebo vizuál domu uvedený na tejto stránke sa môže mierne odlišovať od aktuálnej verzii dodávaného projektu. Dôvodom je priebežné vylepšovanie a optimalizovanie realizačnej projektovej dokumentácie.

zobraziť zrkadlový obraz projekt domu EKO120

top

Zdarma! E-book

5 omylov pri výbere projektu

Stiahnuť

Copyright © Atrixmedia s.r.o. 2012-2024 • Všetky práva vyhradené. Publikovanie, alebo kopírovanie obsahu je zakázané!
Obsah portálu, názvy, vizualizácie domov, pôdorysy, projektové dokumentácie, ako aj samotné architektonické diela sú registrované a podliehajú autorskej ochrane podľa zákona 618/2003 Z.z. - Zákon o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom (autorský zákon) v znení neskorších predpisov. Vyhotovenie napodobenín a rozmnoženín je trestné!

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga