nie 100 tuctových, ale tucet 100%-percentných projektov!
0950 504 076

Projekt domu CLIP

Chcete upraviť tento projekt? Drobné úpravy, ako napríklad vnútorné nenosné priečky, rozloženie sanity a podobne si môžete uskutočniť už priamo počas výstavby na základe nášho BEZPLATNÉHO autorského súhlasu. V prípade potreby taktiež vyhotovíme (za príplatok) prísluchajúce výkresy.

Stredne veľké úpravy ako napríklad zmena typu, alebo tvaru strechy, pridanie, ubranie, posun, alebo zmena veľkosti stavebných otvorov (okien, dverí..), zobytnenie podkrovia, podpivničenie domu, alebo dostavba garáže Vám vyhotovíme za výhodných podmienok tak, aby bola cena vždy výhodnejšia než projekt na mieru.

Rozsiahlejšie úpravy projektu, ako napríklad úprava vonkajších rozmerov domu, nosných častí vnútornej architektúry odporúčame poňať ako projekt domu na mieru. V takom prípade nieste nijako limitovaný pôvodným projektom a každé želanie Vám bude splnené. Využite našu bezkonkurenčnú ponuku - akciu na individuálne projekty na mieru!

CLIP

moderný dom na úzky pozemok

obytné miestnosti 4
celková úžitková plocha 123 m2
zastavaná plocha 83 m2
obstavaný priestor 987 m2
výška hrebeňa strechy 7 m
sklon strechy 7 °
energetická trieda až do A0
Cena:  
projektu 1490 €
objednať projekt

Popis projektu:

projekt moderného domu na úzky pozemok CLIP predstavuje zhmotnenie pekného dizajnu a praktickosti. Vďaka absencii okien na jednej strane je dom osaditeľný na hranicu susedného pozemku. Veľkorysý priestor komory sa dá po jednoduchej úprave využiť na zväčšenie obývačky s kuchyňou, ako ďalšia malá izba, kúpeľna, alebo technická miestnosť.  Rodinný dom CLIP ponúkame aj vo variante projektu dvojdomu TWIX

Pôdorys domu pôdorys, alebo vizuál domu uvedený na tejto stránke sa môže mierne odlišovať od aktuálnej verzii dodávaného projektu. Dôvodom je priebežné vylepšovanie a optimalizovanie realizačnej projektovej dokumentácie.

zobraziť základný obraz projekt domu na uzky pozemok projekt domu na uzky pozemok

top

Zdarma! E-book

5 omylov pri výbere projektu

Stiahnuť

Copyright © Atrixmedia s.r.o. 2012-2024 • Všetky práva vyhradené. Publikovanie, alebo kopírovanie obsahu je zakázané!
Obsah portálu, názvy, vizualizácie domov, pôdorysy, projektové dokumentácie, ako aj samotné architektonické diela sú registrované a podliehajú autorskej ochrane podľa zákona 618/2003 Z.z. - Zákon o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom (autorský zákon) v znení neskorších predpisov. Vyhotovenie napodobenín a rozmnoženín je trestné!

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga