nie 100 tuctových, ale tucet 100%-percentných projektov!
0950 504 076

Projekt domu UP!

Chcete upraviť tento projekt? Drobné úpravy, ako napríklad vnútorné nenosné priečky, rozloženie sanity a podobne si môžete uskutočniť už priamo počas výstavby na základe nášho BEZPLATNÉHO autorského súhlasu. V prípade potreby taktiež vyhotovíme (za príplatok) prísluchajúce výkresy.

Stredne veľké úpravy ako napríklad zmena typu, alebo tvaru strechy, pridanie, ubranie, posun, alebo zmena veľkosti stavebných otvorov (okien, dverí..), zobytnenie podkrovia, podpivničenie domu, alebo dostavba garáže Vám vyhotovíme za výhodných podmienok tak, aby bola cena vždy výhodnejšia než projekt na mieru.

Rozsiahlejšie úpravy projektu, ako napríklad úprava vonkajších rozmerov domu, nosných častí vnútornej architektúry odporúčame poňať ako projekt domu na mieru. V takom prípade nieste nijako limitovaný pôvodným projektom a každé želanie Vám bude splnené. Využite našu bezkonkurenčnú ponuku - akciu na individuálne projekty na mieru!

UP!

rastúci dom

obytné miestnosti 5
celková úžitková plocha 116 m2
zastavaná plocha 89 m2
obstavaný priestor 513 m2
výška hrebeňa strechy 7,2 m
sklon strechy 35 °
energetická trieda až do A0
Cena:  
projektu 1390 €
objednať projekt

Popis projektu:

projekt domu UP! predstavuje jedinečnú koncepciu flexibilného bývania. Samotná veľkosť a konštrukčná jednoduchosť predurčuje dom k úspornej výstavbe a prevádzke. Dom poskytuje na prízemí plnohodnotné tri izby a kúpeľňu. V prípade obmedzeného rozpočtu, môžete stavať na dve fázy a to počiatočným zobytnením prízemia a následne neskôr už predpripraveného podkrovia, čím získate ďalšie dve izby s kupeľňou a WC navyše. Projekt domu UP! je použiteľný aj na úzke pozemky a radovú zástavbu.

Pôdorys domu pôdorys, alebo vizuál domu uvedený na tejto stránke sa môže mierne odlišovať od aktuálnej verzii dodávaného projektu. Dôvodom je priebežné vylepšovanie a optimalizovanie realizačnej projektovej dokumentácie.

zobraziť zrkadlový obraz projekty domov - projekt radoveho domu UP! projekty domov - projekt radoveho domu UP!

top

Zdarma! E-book

5 omylov pri výbere projektu

Stiahnuť

Copyright © Atrixmedia s.r.o. 2012-2024 • Všetky práva vyhradené. Publikovanie, alebo kopírovanie obsahu je zakázané!
Obsah portálu, názvy, vizualizácie domov, pôdorysy, projektové dokumentácie, ako aj samotné architektonické diela sú registrované a podliehajú autorskej ochrane podľa zákona 618/2003 Z.z. - Zákon o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom (autorský zákon) v znení neskorších predpisov. Vyhotovenie napodobenín a rozmnoženín je trestné!

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga