nie 100 tuctových, ale tucet 100%-percentných projektov!
0950 504 076

Projekt domu COLOR

Chcete upraviť tento projekt? Drobné úpravy, ako napríklad vnútorné nenosné priečky, rozloženie sanity a podobne si môžete uskutočniť už priamo počas výstavby na základe nášho BEZPLATNÉHO autorského súhlasu. V prípade potreby taktiež vyhotovíme (za príplatok) prísluchajúce výkresy.

Stredne veľké úpravy ako napríklad zmena typu, alebo tvaru strechy, pridanie, ubranie, posun, alebo zmena veľkosti stavebných otvorov (okien, dverí..), zobytnenie podkrovia, podpivničenie domu, alebo dostavba garáže Vám vyhotovíme za výhodných podmienok tak, aby bola cena vždy výhodnejšia než projekt na mieru.

Rozsiahlejšie úpravy projektu, ako napríklad úprava vonkajších rozmerov domu, nosných častí vnútornej architektúry odporúčame poňať ako projekt domu na mieru. V takom prípade nieste nijako limitovaný pôvodným projektom a každé želanie Vám bude splnené. Využite našu bezkonkurenčnú ponuku - akciu na individuálne projekty na mieru!

COLOR

všestranné súkromie

obytné miestnosti 4
celková úžitková plocha 111 m2
zastavaná plocha 141 m2
obstavaný priestor 530 m2
výška hrebeňa strechy 5,5 m
sklon strechy 20 °
energetická trieda až do A0
Cena:  
projektu 1490 €
objednať projekt

Popis projektu:

projekt domu COLOR je ukážka modernej architektúry s dôrazom na konštrukčnú jednoduchosť a ekonomickú výstavbu. Vďaka absencii bočných okien je dom vhodný taktiež pre úzke pozemky a radovú zástavbu. Tieto okná však v prípade želania nieje problém aj z boku doplniť. V prípade potreby sa dá garáž použiť aj ako ďalšia izba, alebo kancelária s vonkajším, alebo vnútorným vchodom.

Pôdorys domu pôdorys, alebo vizuál domu uvedený na tejto stránke sa môže mierne odlišovať od aktuálnej verzii dodávaného projektu. Dôvodom je priebežné vylepšovanie a optimalizovanie realizačnej projektovej dokumentácie.

zobraziť zrkadlový obraz projekt rodinneho domu COLOR projekty domov - projekt domu na uzky pozemok - COLOR

top

Zdarma! E-book

5 omylov pri výbere projektu

Stiahnuť

Copyright © Atrixmedia s.r.o. 2012-2024 • Všetky práva vyhradené. Publikovanie, alebo kopírovanie obsahu je zakázané!
Obsah portálu, názvy, vizualizácie domov, pôdorysy, projektové dokumentácie, ako aj samotné architektonické diela sú registrované a podliehajú autorskej ochrane podľa zákona 618/2003 Z.z. - Zákon o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom (autorský zákon) v znení neskorších predpisov. Vyhotovenie napodobenín a rozmnoženín je trestné!

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga