nie 100 tuctových, ale tucet 100%-percentných projektov!
0950 504 076

Projekt domu CITY115

CITY115

moderné bývanie pre rodinu

obytné miestnosti 4
celková úžitková plocha 115 m2
zastavaná plocha 146 m2
obstavaný priestor 790 m2
výška hrebeňa strechy 3,55 m
energetická trieda A0
Cena:  
projektu 1390 €
objednať projekt

Popis projektu:

 

City115 - moderný prízemný štvorizbový bungalov s tromi samostatnýmmi izbami a veľkorysým denným priestorom. Rodičovská spálňa so samostatným šatníkom a dve detské izby poskytnú priestor pre pohodlné bývanie 4 až 6 člennej rodiny. Interiér je rozdelený na dennú a nočnú časť. Denný priestor domu a dve izby sú orientované smerom do záhrady, tým v nich získate nerušené súkromie pre Vaše denné aktivity a odpočinok.
Páči sa Vám pôdorysné riešenie domu, ale volili by ste radšej klasiku s valbovou strechou? Máme pre Vás v našom katalógu projekt s rovnakým dispozičným riešením - projekt domu Fresh 115.

City115 - moderný prízemný štvorizbový bungalov s tromi samostatnýmmi izbami a veľkorysým denným priestorom. Rodičovská spálňa so samostatným šatníkom a dve detské izby poskytnú priestor pre pohodlné bývanie 4 až 6 člennej rodiny. Interiér je rozdelený na dennú a nočnú časť. Denný priestor domu a dve izby sú orientované smerom do záhrady, tým v nich získate nerušené súkromie pre Vaše denné aktivity a odpočinok. Páči sa Vám pôdorysné riešenie domu, ale volili by ste radšej klasiku s valbovou strechou? Máme pre Vás v našom katalógu projekt s rovnakým dispozičným riešením - projekt domu Fresh 115.

projekty domov - projekt domu CITY115

Veľké obrázky

Pôdorys domu pôdorys, alebo vizuál domu uvedený na tejto stránke sa môže mierne odlišovať od aktuálnej verzii dodávaného projektu. Dôvodom je priebežné vylepšovanie a optimalizovanie realizačnej projektovej dokumentácie.

zobraziť základný obraz

top

Zdarma! E-book

5 omylov pri výbere projektu

Stiahnuť

Copyright © Atrixmedia s.r.o. 2012-2024 • Všetky práva vyhradené. Publikovanie, alebo kopírovanie obsahu je zakázané!
Obsah portálu, názvy, vizualizácie domov, pôdorysy, projektové dokumentácie, ako aj samotné architektonické diela sú registrované a podliehajú autorskej ochrane podľa zákona 618/2003 Z.z. - Zákon o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom (autorský zákon) v znení neskorších predpisov. Vyhotovenie napodobenín a rozmnoženín je trestné!

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga