nie 100 tuctových, ale tucet 100%-percentných projektov!
0950 504 076

Projekt domu FRESH115

Chcete upraviť tento projekt? Drobné úpravy, ako napríklad vnútorné nenosné priečky, rozloženie sanity a podobne si môžete uskutočniť už priamo počas výstavby na základe nášho BEZPLATNÉHO autorského súhlasu. V prípade potreby taktiež vyhotovíme (za príplatok) prísluchajúce výkresy.

Stredne veľké úpravy ako napríklad zmena typu, alebo tvaru strechy, pridanie, ubranie, posun, alebo zmena veľkosti stavebných otvorov (okien, dverí..), zobytnenie podkrovia, podpivničenie domu, alebo dostavba garáže Vám vyhotovíme za výhodných podmienok tak, aby bola cena vždy výhodnejšia než projekt na mieru.

Rozsiahlejšie úpravy projektu, ako napríklad úprava vonkajších rozmerov domu, nosných častí vnútornej architektúry odporúčame poňať ako projekt domu na mieru. V takom prípade nieste nijako limitovaný pôvodným projektom a každé želanie Vám bude splnené. Využite našu bezkonkurenčnú ponuku - akciu na individuálne projekty na mieru!

FRESH115

obytné miestnosti 4
celková úžitková plocha 115 m2
zastavaná plocha 169 m2
obstavaný priestor 790 m2
výška hrebeňa strechy 6,15 m
sklon strechy 23 °
energetická trieda A0
Cena:  
projektu 1390 €
objednať projekt

Popis projektu:

 

Projekt domu Fresh 115 je projekt moderného prízemného bungalovu s tromi samostatnýmmi izbami a denným priestorom orientovaným smerom na súkromnú časť pozemku. Spálňa so samostatným šatníkom a dve detské izby poskytnú priestor pre pohodlné bývanie 4 až 6 člennej rodiny. Denná časť domu priamo nadväzuje na krytú terasu. Poskytne Vám tak nerušený priestor pre Vaše denné aktivity a odpočinok, či už v interiéri alebo vonku. Pochôdzna povala domu je využiteľná ako doplnkový úložný priestor.
V našom katalógu máme k dispozícii aj varianta domu s plochou strechou - rodinný dom City 115.

Projekt domu Fresh 115 je projekt moderného prízemného bungalovu s tromi samostatnýmmi izbami a denným priestorom orientovaným smerom na súkromnú časť pozemku. Spálňa so samostatným šatníkom a dve detské izby poskytnú priestor pre pohodlné bývanie 4 až 6 člennej rodiny. Denná časť domu priamo nadväzuje na krytú terasu. Poskytne Vám tak nerušený priestor pre Vaše denné aktivity a odpočinok, či už v interiéri alebo vonku. Pochôdzna povala domu je využiteľná ako doplnkový úložný priestor. V našom katalógu máme k dispozícii aj variantu s plochou strechou - rodinný dom City 115.

Veľké obrázky

Pôdorys domu pôdorys, alebo vizuál domu uvedený na tejto stránke sa môže mierne odlišovať od aktuálnej verzii dodávaného projektu. Dôvodom je priebežné vylepšovanie a optimalizovanie realizačnej projektovej dokumentácie.

zobraziť základný obraz

top

Zdarma! E-book

5 omylov pri výbere projektu

Stiahnuť

Copyright © Atrixmedia s.r.o. 2012-2024 • Všetky práva vyhradené. Publikovanie, alebo kopírovanie obsahu je zakázané!
Obsah portálu, názvy, vizualizácie domov, pôdorysy, projektové dokumentácie, ako aj samotné architektonické diela sú registrované a podliehajú autorskej ochrane podľa zákona 618/2003 Z.z. - Zákon o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom (autorský zákon) v znení neskorších predpisov. Vyhotovenie napodobenín a rozmnoženín je trestné!

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga