nie 100 tuctových, ale tucet 100%-percentných projektov!
0950 504 076

Projekt domu dvojdom TWIX

Chcete upraviť tento projekt? Drobné úpravy, ako napríklad vnútorné nenosné priečky, rozloženie sanity a podobne si môžete uskutočniť už priamo počas výstavby na základe nášho BEZPLATNÉHO autorského súhlasu. V prípade potreby taktiež vyhotovíme (za príplatok) prísluchajúce výkresy.

Stredne veľké úpravy ako napríklad zmena typu, alebo tvaru strechy, pridanie, ubranie, posun, alebo zmena veľkosti stavebných otvorov (okien, dverí..), zobytnenie podkrovia, podpivničenie domu, alebo dostavba garáže Vám vyhotovíme za výhodných podmienok tak, aby bola cena vždy výhodnejšia než projekt na mieru.

Rozsiahlejšie úpravy projektu, ako napríklad úprava vonkajších rozmerov domu, nosných častí vnútornej architektúry odporúčame poňať ako projekt domu na mieru. V takom prípade nieste nijako limitovaný pôvodným projektom a každé želanie Vám bude splnené. Využite našu bezkonkurenčnú ponuku - akciu na individuálne projekty na mieru!

dvojdom TWIX

projekt dvojdomu

obytné miestnosti 8
celková úžitková plocha 240 m2
zastavaná plocha 162 m2
obstavaný priestor 975 m2
výška hrebeňa strechy 6,6 m
sklon strechy 25 °
energetická trieda až do A0
Cena:  
projektu 2190 €
objednať projekt

Popis projektu:

projekty dvojdomov poskytujú ekonomicky výhodnú alternatívu luxusného bývania za výbornú cenu. Bytový dom TWIX predstavuje kombináciu pekných tvarov a racionálnej pôdorysnej dispozície. Každá bytová jednotka je plne samostatná s dôrazom na zachovanie súkromia tak pri vchodovej časti, ako aj pri časti terasovej. Bytový dom TWIX taktiež poskytuje ku každej bytovej jednotke úžitkovú miestnosť s prístupom z vonku na odkladanie bicyklov, kočíkov, záhradnej techniky,atď. V prípade záujmu sa dá tento priestor jednoduchou úpravou využiť na zväčšenie kuchyne a obývačky. Pozemok je ľahko oddeliteľný, čo poskytuje priestor pre výstavbu nielen v rámci jednej dvojgeneračnej rodiny, ale aj pre komerčné developerské využitie. Developerom zároveň pri tomto dome ponúkame zvýhodnené množstevné podmienky a ďalšie doplnkové benefity.

Pôdorys domu pôdorys, alebo vizuál domu uvedený na tejto stránke sa môže mierne odlišovať od aktuálnej verzii dodávaného projektu. Dôvodom je priebežné vylepšovanie a optimalizovanie realizačnej projektovej dokumentácie.

zobraziť základný obraz projekt dvojdomu twix projekt dvojdomu twix

top

Zdarma! E-book

5 omylov pri výbere projektu

Stiahnuť

Copyright © Atrixmedia s.r.o. 2012-2024 • Všetky práva vyhradené. Publikovanie, alebo kopírovanie obsahu je zakázané!
Obsah portálu, názvy, vizualizácie domov, pôdorysy, projektové dokumentácie, ako aj samotné architektonické diela sú registrované a podliehajú autorskej ochrane podľa zákona 618/2003 Z.z. - Zákon o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom (autorský zákon) v znení neskorších predpisov. Vyhotovenie napodobenín a rozmnoženín je trestné!

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga