nie 100 tuctových, ale tucet 100%-percentných projektov!
0950 504 076

Projekt domu STYLE

Chcete upraviť tento projekt? Drobné úpravy, ako napríklad vnútorné nenosné priečky, rozloženie sanity a podobne si môžete uskutočniť už priamo počas výstavby na základe nášho BEZPLATNÉHO autorského súhlasu. V prípade potreby taktiež vyhotovíme (za príplatok) prísluchajúce výkresy.

Stredne veľké úpravy ako napríklad zmena typu, alebo tvaru strechy, pridanie, ubranie, posun, alebo zmena veľkosti stavebných otvorov (okien, dverí..), zobytnenie podkrovia, podpivničenie domu, alebo dostavba garáže Vám vyhotovíme za výhodných podmienok tak, aby bola cena vždy výhodnejšia než projekt na mieru.

Rozsiahlejšie úpravy projektu, ako napríklad úprava vonkajších rozmerov domu, nosných častí vnútornej architektúry odporúčame poňať ako projekt domu na mieru. V takom prípade nieste nijako limitovaný pôvodným projektom a každé želanie Vám bude splnené. Využite našu bezkonkurenčnú ponuku - akciu na individuálne projekty na mieru!

STYLE

dostupný všetkým

obytné miestnosti 4
celková úžitková plocha 121 m2
zastavaná plocha 85 m2
obstavaný priestor 513 m2
výška hrebeňa strechy 7,7 m
energetická trieda až do A0
Cena:  
projektu 1390 €
objednať projekt

Popis projektu:

projekt domu STYLE predstavuje unikátnu koncepciu dizajnovo prívetivého a dispozične praktického domu, kde na malej zastavanej ploche nájdete 4 plnohodnotné izby. Dom je ideálny pre ekonomickú výstavbu, kde pri nízkych nákladoch získate maximálnu obytnú plochu.  Prízemná časť poskytuje možnosť variabilnej voľby umiestnenia kuchyne a obývačky, ktorá može byť tak v prednej, ako aj v zadnej časti domu.

Pôdorys domu pôdorys, alebo vizuál domu uvedený na tejto stránke sa môže mierne odlišovať od aktuálnej verzii dodávaného projektu. Dôvodom je priebežné vylepšovanie a optimalizovanie realizačnej projektovej dokumentácie.

zobraziť základný obraz projekt domu STYLE projekty domov - projekt domu STYLE

top

Zdarma! E-book

5 omylov pri výbere projektu

Stiahnuť

Copyright © Atrixmedia s.r.o. 2012-2024 • Všetky práva vyhradené. Publikovanie, alebo kopírovanie obsahu je zakázané!
Obsah portálu, názvy, vizualizácie domov, pôdorysy, projektové dokumentácie, ako aj samotné architektonické diela sú registrované a podliehajú autorskej ochrane podľa zákona 618/2003 Z.z. - Zákon o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom (autorský zákon) v znení neskorších predpisov. Vyhotovenie napodobenín a rozmnoženín je trestné!

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga