nie 100 tuctových, ale tucet 100%-percentných projektov!
0950 504 076

Projekt domu LINK

Chcete upraviť tento projekt? Drobné úpravy, ako napríklad vnútorné nenosné priečky, rozloženie sanity a podobne si môžete uskutočniť už priamo počas výstavby na základe nášho BEZPLATNÉHO autorského súhlasu. V prípade potreby taktiež vyhotovíme (za príplatok) prísluchajúce výkresy.

Stredne veľké úpravy ako napríklad zmena typu, alebo tvaru strechy, pridanie, ubranie, posun, alebo zmena veľkosti stavebných otvorov (okien, dverí..), zobytnenie podkrovia, podpivničenie domu, alebo dostavba garáže Vám vyhotovíme za výhodných podmienok tak, aby bola cena vždy výhodnejšia než projekt na mieru.

Rozsiahlejšie úpravy projektu, ako napríklad úprava vonkajších rozmerov domu, nosných častí vnútornej architektúry odporúčame poňať ako projekt domu na mieru. V takom prípade nieste nijako limitovaný pôvodným projektom a každé želanie Vám bude splnené. Využite našu bezkonkurenčnú ponuku - akciu na individuálne projekty na mieru!

LINK

pokojná zóna

obytné miestnosti 4
celková úžitková plocha 127 m2
zastavaná plocha 163 m2
obstavaný priestor 737 m2
výška hrebeňa strechy 5,3 m
sklon strechy 25 °
energetická trieda až do A0
Cena:  
projektu 1390 €
objednať projekt

Popis projektu:

projekt domu Link je výnimočný svojim natočením všetkých obytných miestností smerom do pokojnej záhradnej časti. Zároveň je obývačka presvetlená z dvoch, prípadne troch strán, čo robí dom Link vhodný takmer pre všetky typy pozemkov a natočení na svetové strany. Tvar  domu do písmena L zaručuje pokojnú a nerušenú intimitu bývania. Jednoduchou úpravou garáže môžete získať jednu, alebo dve izby navyše.

 

Pôdorysná varianta s izbou namiesto garáže nie je štandardnou súčasťou projektu, ale iba ilustračne pre predstavu možných riešení. Informujte sa u nás o tom! :)

Pôdorys domu pôdorys, alebo vizuál domu uvedený na tejto stránke sa môže mierne odlišovať od aktuálnej verzii dodávaného projektu. Dôvodom je priebežné vylepšovanie a optimalizovanie realizačnej projektovej dokumentácie.

zobraziť základný obraz projekt rodinneho domu LINK

top

Zdarma! E-book

5 omylov pri výbere projektu

Stiahnuť

Copyright © Atrixmedia s.r.o. 2012-2024 • Všetky práva vyhradené. Publikovanie, alebo kopírovanie obsahu je zakázané!
Obsah portálu, názvy, vizualizácie domov, pôdorysy, projektové dokumentácie, ako aj samotné architektonické diela sú registrované a podliehajú autorskej ochrane podľa zákona 618/2003 Z.z. - Zákon o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom (autorský zákon) v znení neskorších predpisov. Vyhotovenie napodobenín a rozmnoženín je trestné!

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga