nie 100 tuctových, ale tucet 100%-percentných projektov!
0950 504 076

Projekt domu Bungalov305

Chcete upraviť tento projekt? Drobné úpravy, ako napríklad vnútorné nenosné priečky, rozloženie sanity a podobne si môžete uskutočniť už priamo počas výstavby na základe nášho BEZPLATNÉHO autorského súhlasu. V prípade potreby taktiež vyhotovíme (za príplatok) prísluchajúce výkresy.

Stredne veľké úpravy ako napríklad zmena typu, alebo tvaru strechy, pridanie, ubranie, posun, alebo zmena veľkosti stavebných otvorov (okien, dverí..), zobytnenie podkrovia, podpivničenie domu, alebo dostavba garáže Vám vyhotovíme za výhodných podmienok tak, aby bola cena vždy výhodnejšia než projekt na mieru.

Rozsiahlejšie úpravy projektu, ako napríklad úprava vonkajších rozmerov domu, nosných častí vnútornej architektúry odporúčame poňať ako projekt domu na mieru. V takom prípade nieste nijako limitovaný pôvodným projektom a každé želanie Vám bude splnené. Využite našu bezkonkurenčnú ponuku - akciu na individuálne projekty na mieru!

Bungalov305

rodinkár

obytné miestnosti 5
celková úžitková plocha 137 m2
zastavaná plocha 175 m2
obstavaný priestor 782 m2
výška hrebeňa strechy 4,7 m
sklon strechy 17 °
energetická trieda až do A0
Cena:  
projektu 1350 €
objednať projekt

Popis projektu:

Projekt domu Bungalov305 je vhodný pre viacčlennú rodinu. Napriek svojej jednoduchej architektúre pôsobí honosným dojmom, čo ho predurčuje aj do prestížnejších lokalít. Hlavné technické rozvody domu sú koncentrované na jednom mieste, čo je praktické tak pri výstavbe, ako aj prevádzke. V prípade potreby sa použitím iba úžitkových okien na jednej strane dá dom postaviť aj v tesnej blízkosti druhého domu.

projekt domu Bungalov305

Veľké obrázky

Pôdorys domu pôdorys, alebo vizuál domu uvedený na tejto stránke sa môže mierne odlišovať od aktuálnej verzii dodávaného projektu. Dôvodom je priebežné vylepšovanie a optimalizovanie realizačnej projektovej dokumentácie.

zobraziť základný obraz projekt domu Bungalov305

top

Zdarma! E-book

5 omylov pri výbere projektu

Stiahnuť

Copyright © Atrixmedia s.r.o. 2012-2024 • Všetky práva vyhradené. Publikovanie, alebo kopírovanie obsahu je zakázané!
Obsah portálu, názvy, vizualizácie domov, pôdorysy, projektové dokumentácie, ako aj samotné architektonické diela sú registrované a podliehajú autorskej ochrane podľa zákona 618/2003 Z.z. - Zákon o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom (autorský zákon) v znení neskorších predpisov. Vyhotovenie napodobenín a rozmnoženín je trestné!

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga