nie 100 tuctových, ale tucet 100%-percentných projektov!
0950 504 076

Projekt domu Candy

Chcete upraviť tento projekt? Drobné úpravy, ako napríklad vnútorné nenosné priečky, rozloženie sanity a podobne si môžete uskutočniť už priamo počas výstavby na základe nášho BEZPLATNÉHO autorského súhlasu. V prípade potreby taktiež vyhotovíme (za príplatok) prísluchajúce výkresy.

Stredne veľké úpravy ako napríklad zmena typu, alebo tvaru strechy, pridanie, ubranie, posun, alebo zmena veľkosti stavebných otvorov (okien, dverí..), zobytnenie podkrovia, podpivničenie domu, alebo dostavba garáže Vám vyhotovíme za výhodných podmienok tak, aby bola cena vždy výhodnejšia než projekt na mieru.

Rozsiahlejšie úpravy projektu, ako napríklad úprava vonkajších rozmerov domu, nosných častí vnútornej architektúry odporúčame poňať ako projekt domu na mieru. V takom prípade nieste nijako limitovaný pôvodným projektom a každé želanie Vám bude splnené. Využite našu bezkonkurenčnú ponuku - akciu na individuálne projekty na mieru!

Candy

cenová pochúťka

obytné miestnosti 4
celková úžitková plocha 84 m2
zastavaná plocha 107 m2
obstavaný priestor 539 m2
výška hrebeňa strechy 5,8 m
sklon strechy 26 °
energetická trieda až do A0
Cena:  
projektu 1200 €
objednať projekt

Popis projektu:

projekt domu candy pokrýva aktuálne potreby dnešnej doby. Jedná sa o kvalitný, avšak vďaka minimalizácii hluchých priestorov zároveň cenovo nenáročný rodinný dom.  Svojou jednoduchou konštrukciou je predurčený pre rýchlu a nekomplikovanú výstavbu, či už prostredníctvom stavebnej firmy, alebo svojpomocného menežmentu.  Všetky dôležité rozvody sú koncentrované na jednom mieste, čo znižuje inštalačné náklady a poruchovosť. Optimálny pôdorys v tvare štvorca poskytuje výborný pomer medzi veľkosťou plochy obvodových stien a vnútorného priestoru. Minimálna plocha obvodových stien takto šetrí náklady tak pri výstavbe, ako aj pri vykurovaní domu.  Dom je navrhnutý s doplnkovým zateplením, čím môže dosahovať nízkoenergetickú kategóriu. Mesačné prevádzkové náklady na tento dom sú približne tri krát nižšie než u bytu podobnej podlahovej výmery. Prostriedky ušetrené na prevádzke môžete napríklad použit na splátky hypotéky, čím sa dom stáva dostupný takmer pre každého. Vstup na povalu pomocou rozťahovacích schodov umožňuje využiť podkrovný priestor  ako ďalší úložný priestor. Možnosť jednoduchého zväčšenia kúpeľne zlúčením záchoda a priľahlej chodbičky.

 

Pôdorysné varianty B a C (uvedené na obrázku) nie sú štandardnou súčasťou projektu, ale iba ilustračne pre predstavu možných riešení.

Pôdorys domu pôdorys, alebo vizuál domu uvedený na tejto stránke sa môže mierne odlišovať od aktuálnej verzii dodávaného projektu. Dôvodom je priebežné vylepšovanie a optimalizovanie realizačnej projektovej dokumentácie.

zobraziť zrkadlový obraz projekt rodinneho domu candy Projekty rodinných domov - projekt domu Candy

top

Zdarma! E-book

5 omylov pri výbere projektu

Stiahnuť

Copyright © Atrixmedia s.r.o. 2012-2024 • Všetky práva vyhradené. Publikovanie, alebo kopírovanie obsahu je zakázané!
Obsah portálu, názvy, vizualizácie domov, pôdorysy, projektové dokumentácie, ako aj samotné architektonické diela sú registrované a podliehajú autorskej ochrane podľa zákona 618/2003 Z.z. - Zákon o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom (autorský zákon) v znení neskorších predpisov. Vyhotovenie napodobenín a rozmnoženín je trestné!

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga