nie 100 tuctových, ale tucet 100%-percentných projektov!
0950 504 076

Projekt domu Optim105

Chcete upraviť tento projekt? Drobné úpravy, ako napríklad vnútorné nenosné priečky, rozloženie sanity a podobne si môžete uskutočniť už priamo počas výstavby na základe nášho BEZPLATNÉHO autorského súhlasu. V prípade potreby taktiež vyhotovíme (za príplatok) prísluchajúce výkresy.

Stredne veľké úpravy ako napríklad zmena typu, alebo tvaru strechy, pridanie, ubranie, posun, alebo zmena veľkosti stavebných otvorov (okien, dverí..), zobytnenie podkrovia, podpivničenie domu, alebo dostavba garáže Vám vyhotovíme za výhodných podmienok tak, aby bola cena vždy výhodnejšia než projekt na mieru.

Rozsiahlejšie úpravy projektu, ako napríklad úprava vonkajších rozmerov domu, nosných častí vnútornej architektúry odporúčame poňať ako projekt domu na mieru. V takom prípade nieste nijako limitovaný pôvodným projektom a každé želanie Vám bude splnené. Využite našu bezkonkurenčnú ponuku - akciu na individuálne projekty na mieru!

Optim105

ani veľký, ani malý, optimálny!

obytné miestnosti 4
celková úžitková plocha 103 m2
zastavaná plocha 137 m2
obstavaný priestor 618 m2
výška hrebeňa strechy 5 m
sklon strechy 16 °
energetická trieda až do A0
Cena:  
projektu 1300 €
objednať projekt

Popis projektu:

tento projekt domu vyniká svojim klasickým, avšak nadčasovým vzhľadom. Pôdorys je riešený veľmi racionálne s oddelenou dennou a nočnou časťou. Svojim jednoduchým a kompaktným tvarom šetrí tak čas, ako aj prostriedky pri výstavbe. Jeho konštrukčný tvar taktiež umožnuje dosiahnúť maximálnu energetickú efektivitu, čo sa priaznivo prejaví na účtoch za energie. Uvedená šírka a dĺžka domu je už so zateplením. V prípade potreby sa dá šírka a dĺžka tohoto domu ešte jednoducho znížiť o šírku zateplenia (15cm z každej strany), čo by predstavovalo vonkajší rozmer domu 9,7 x 12,7m.

Projekty rodinných domov - projekt domu Optim

Veľké obrázky

Pôdorys domu pôdorys, alebo vizuál domu uvedený na tejto stránke sa môže mierne odlišovať od aktuálnej verzii dodávaného projektu. Dôvodom je priebežné vylepšovanie a optimalizovanie realizačnej projektovej dokumentácie.

zobraziť zrkadlový obraz projekt domu OPTIM105

top

Zdarma! E-book

5 omylov pri výbere projektu

Stiahnuť

Copyright © Atrixmedia s.r.o. 2012-2024 • Všetky práva vyhradené. Publikovanie, alebo kopírovanie obsahu je zakázané!
Obsah portálu, názvy, vizualizácie domov, pôdorysy, projektové dokumentácie, ako aj samotné architektonické diela sú registrované a podliehajú autorskej ochrane podľa zákona 618/2003 Z.z. - Zákon o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom (autorský zákon) v znení neskorších predpisov. Vyhotovenie napodobenín a rozmnoženín je trestné!

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga