nie 100 tuctových, ale tucet 100%-percentných projektov!
0950 504 076

Projekt domu Flexim Family

Chcete upraviť tento projekt? Drobné úpravy, ako napríklad vnútorné nenosné priečky, rozloženie sanity a podobne si môžete uskutočniť už priamo počas výstavby na základe nášho BEZPLATNÉHO autorského súhlasu. V prípade potreby taktiež vyhotovíme (za príplatok) prísluchajúce výkresy.

Stredne veľké úpravy ako napríklad zmena typu, alebo tvaru strechy, pridanie, ubranie, posun, alebo zmena veľkosti stavebných otvorov (okien, dverí..), zobytnenie podkrovia, podpivničenie domu, alebo dostavba garáže Vám vyhotovíme za výhodných podmienok tak, aby bola cena vždy výhodnejšia než projekt na mieru.

Rozsiahlejšie úpravy projektu, ako napríklad úprava vonkajších rozmerov domu, nosných častí vnútornej architektúry odporúčame poňať ako projekt domu na mieru. V takom prípade nieste nijako limitovaný pôvodným projektom a každé želanie Vám bude splnené. Využite našu bezkonkurenčnú ponuku - akciu na individuálne projekty na mieru!

Flexim Family

viac než len bývanie

obytné miestnosti 5
celková úžitková plocha 127 m2
zastavaná plocha 153 m2
obstavaný priestor 585 m2
sklon strechy 22 °
energetická trieda až do A0
Cena:  
projektu 1390 €
objednať projekt

Popis projektu:

prémiový projekt rodinného domu vhodný aj na užšie pozemky. Vďaka minimalizácií „hluchých miest“ poskytuje tento dom veľkorysý priestor jednotlivých miestností. To všetko napriek svojim malým vonkajším rozmerom, vďaka ktorým sa dá postaviť za priaznivých cenových podmienok. Svojou jednoduchou konštrukciou šetrí čas výstavby a minimalizuje stavebné náklady.  Dom je možné objednať aj vo variante s garážou a vo variante s kuchyňou vpredu. Prosím pozrite si taktiež projekt domu Flexim Drive, kde nájdete vizualizácie s vymenenou kuchyňou a obývačkou.

Projekty rodinných domov - projekt domu Flexim Family

Veľké obrázky

Pôdorys domu pôdorys, alebo vizuál domu uvedený na tejto stránke sa môže mierne odlišovať od aktuálnej verzii dodávaného projektu. Dôvodom je priebežné vylepšovanie a optimalizovanie realizačnej projektovej dokumentácie.

zobraziť základný obraz projekt rodinneho domu Flexim Family

top

Zdarma! E-book

5 omylov pri výbere projektu

Stiahnuť

Copyright © Atrixmedia s.r.o. 2012-2024 • Všetky práva vyhradené. Publikovanie, alebo kopírovanie obsahu je zakázané!
Obsah portálu, názvy, vizualizácie domov, pôdorysy, projektové dokumentácie, ako aj samotné architektonické diela sú registrované a podliehajú autorskej ochrane podľa zákona 618/2003 Z.z. - Zákon o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom (autorský zákon) v znení neskorších predpisov. Vyhotovenie napodobenín a rozmnoženín je trestné!

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga