nie 100 tuctových, ale tucet 100%-percentných projektov!
0911 117 586

Projekt domu Imperia

Chcete upraviť tento projekt? Drobné úpravy, ako napríklad vnútorné nenosné priečky, rozloženie sanity a podobne si môžete uskutočniť už priamo počas výstavby na základe nášho BEZPLATNÉHO autorského súhlasu. V prípade potreby taktiež vyhotovíme (za príplatok) prísluchajúce výkresy.

Stredne veľké úpravy ako napríklad zmena typu, alebo tvaru strechy, pridanie, ubranie, posun, alebo zmena veľkosti stavebných otvorov (okien, dverí..), zobytnenie podkrovia, podpivničenie domu, alebo dostavba garáže Vám vyhotovíme za výhodných podmienok tak, aby bola cena vždy výhodnejšia než projekt na mieru.

Rozsiahlejšie úpravy projektu, ako napríklad úprava vonkajších rozmerov domu, nosných častí vnútornej architektúry odporúčame poňať ako projekt domu na mieru. V takom prípade nieste nijako limitovaný pôvodným projektom a každé želanie Vám bude splnené. Využite našu bezkonkurenčnú ponuku - akciu na individuálne projekty na mieru!

Imperia

plný dúšok luxusu

obytné miestnosti 6
celková úžitková plocha 237 m2
zastavaná plocha 195 m2
obstavaný priestor 958 m2
výška hrebeňa strechy 6 m
sklon strechy 25 °
energetická trieda až do A0
Cena:  
projektu 1490 €
objednať projekt

Popis projektu:

dom Imperia predstavuje slovenskú architektonickú tradíciu v luxusnom prevedení. Elegantný a reprezentatívny vonkajší vzhľad strieda praktická vnútorná dispozícia.  Kúpou tohoto projektu od nás dostávate taktiež exkluzivitu garantujúcu, že tento dom nebude stavať nikto iný vo Vašom bezprostrednom okolí. Týmto podčiarknete jeho a Vašu výnimočnosť. V prípade seriózneho záujmu je možná obhliadka už postaveného domu.

Pôdorys domu pôdorys, alebo vizuál domu uvedený na tejto stránke sa môže mierne odlišovať od aktuálnej verzii dodávaného projektu. Dôvodom je priebežné vylepšovanie a optimalizovanie realizačnej projektovej dokumentácie.

zobraziť zrkadlový obraz projekt rodinneho domu IMPERIA Projekty rodinných domov - projekt domu bungalov IMPERIA

top

Zdarma! E-book

5 omylov pri výbere projektu

Stiahnuť

Copyright © Atrixmedia s.r.o. 2012-2023 • Všetky práva vyhradené. Publikovanie, alebo kopírovanie obsahu je zakázané!

obsah portálu, názvy, vizualizácie domov, pôdorysy, Projektové dokumentácie, ako aj samotné architektonické dielA sú registrované a podliehajú autorskej ochrane podľa zákona 618/2003 Z. z. - Zákon o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom (autorský zákon) v znení neskorších predpisov. Vyhotovenie napodobenín a rozmnoženín je trestné!

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga