nie 100 tuctových, ale tucet 100%-percentných projektov!
0950 504 076

Projekt domu Bungalov307

Chcete upraviť tento projekt? Drobné úpravy, ako napríklad vnútorné nenosné priečky, rozloženie sanity a podobne si môžete uskutočniť už priamo počas výstavby na základe nášho BEZPLATNÉHO autorského súhlasu. V prípade potreby taktiež vyhotovíme (za príplatok) prísluchajúce výkresy.

Stredne veľké úpravy ako napríklad zmena typu, alebo tvaru strechy, pridanie, ubranie, posun, alebo zmena veľkosti stavebných otvorov (okien, dverí..), zobytnenie podkrovia, podpivničenie domu, alebo dostavba garáže Vám vyhotovíme za výhodných podmienok tak, aby bola cena vždy výhodnejšia než projekt na mieru.

Rozsiahlejšie úpravy projektu, ako napríklad úprava vonkajších rozmerov domu, nosných častí vnútornej architektúry odporúčame poňať ako projekt domu na mieru. V takom prípade nieste nijako limitovaný pôvodným projektom a každé želanie Vám bude splnené. Využite našu bezkonkurenčnú ponuku - akciu na individuálne projekty na mieru!

Bungalov307

4-izbový - 108m2 -nová varianta!

obytné miestnosti 3
celková úžitková plocha 96 m2
zastavaná plocha 130 m2
obstavaný priestor 504 m2
výška hrebeňa strechy 4,6 m
sklon strechy 20 °
energetická trieda až do A0
Cena:  
projektu 1200 €
objednať projekt

Popis projektu:

k dispozícií už aj väčšia - 4 izbová varianta! Útulný nízkorozpočtový bungalov, poskytujúci tak súkromie, ako aj priestor pre aktívny spoločenský život. Dom v tvare L vytvára terasu, chránenú pred zlým počasím, ako aj pohľadom zvedavých susedov. Priestranná obývačka s kuchyňou a "otvoreným" stropom poskytuje príjemný vzdušný pocit. Taktiež vďaka presvetleniu zo všetkých svetových strán máte v obývačke počas celého dňa svetelnú pohodu. Dom má drevenú stropnú konštrukciu, pričom trámy môžu byť priznané (volne viditeľné), alebo obložené sadrokartónom. Jednoduchá konštrukcia domu bez komplikovaných výčnelkov šetrí náklady na výstavbu, údržbu, ako aj prevádzku.

Projekty rodinných domov - Bungalov307

Veľké obrázky

Pôdorys domu pôdorys, alebo vizuál domu uvedený na tejto stránke sa môže mierne odlišovať od aktuálnej verzii dodávaného projektu. Dôvodom je priebežné vylepšovanie a optimalizovanie realizačnej projektovej dokumentácie.

zobraziť základný obraz Projekty rodinných domov - bungalov rd307 Projekt domu bungalov RD307

top

Zdarma! E-book

5 omylov pri výbere projektu

Stiahnuť

Copyright © Atrixmedia s.r.o. 2012-2024 • Všetky práva vyhradené. Publikovanie, alebo kopírovanie obsahu je zakázané!
Obsah portálu, názvy, vizualizácie domov, pôdorysy, projektové dokumentácie, ako aj samotné architektonické diela sú registrované a podliehajú autorskej ochrane podľa zákona 618/2003 Z.z. - Zákon o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom (autorský zákon) v znení neskorších predpisov. Vyhotovenie napodobenín a rozmnoženín je trestné!

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga