nie 100 tuctových, ale tucet 100%-percentných projektov!
0911 117 586

Projekt domu EKO85

Chcete upraviť tento projekt? Drobné úpravy, ako napríklad vnútorné nenosné priečky, rozloženie sanity a podobne si môžete uskutočniť už priamo počas výstavby na základe nášho BEZPLATNÉHO autorského súhlasu. V prípade potreby taktiež vyhotovíme (za príplatok) prísluchajúce výkresy.

Stredne veľké úpravy ako napríklad zmena typu, alebo tvaru strechy, pridanie, ubranie, posun, alebo zmena veľkosti stavebných otvorov (okien, dverí..), zobytnenie podkrovia, podpivničenie domu, alebo dostavba garáže Vám vyhotovíme za výhodných podmienok tak, aby bola cena vždy výhodnejšia než projekt na mieru.

Rozsiahlejšie úpravy projektu, ako napríklad úprava vonkajších rozmerov domu, nosných častí vnútornej architektúry odporúčame poňať ako projekt domu na mieru. V takom prípade nieste nijako limitovaný pôvodným projektom a každé želanie Vám bude splnené. Využite našu bezkonkurenčnú ponuku - akciu na individuálne projekty na mieru!

EKO85

malý a zároveň priestranný

obytné miestnosti 3
celková úžitková plocha 85 m2
zastavaná plocha 102 m2
obstavaný priestor 252 m2
výška hrebeňa strechy 4,5 m
sklon strechy 23 °
energetická trieda až do A0
Cena:  
projektu 1290 €
objednať projekt

Popis projektu:

pozor akcia - výkaz výmer zdarma k tomuto projektu! EKO85 je finančne nenáročný bungalov. Rozmerovo menší, avšak zároveň príjemne priestranný dom, ktorého hlavným znakom je racionalita. Ušetrí Vám prostriedky tak pri výstavbe, ako aj  pri užívaní na energiách. Jeho konštrukčná jednoduchosť ho predurčuje taktiež k svojpomocnej výstavbe s minimálnym rizikom vzniku stavebných porúch. Jednoduchým posunom okien získavate flexibilitu domu k svetovým stranám. Krov je riešený pomocou väznikových technológií. Projekt domu je možné taktiež preklasifikovať na rekreačnú chatu. Viac informácii zo zákulisia tvorby tohoto projektu nájdete na stránke www.domzamilion.com

Pôdorys domu pôdorys, alebo vizuál domu uvedený na tejto stránke sa môže mierne odlišovať od aktuálnej verzii dodávaného projektu. Dôvodom je priebežné vylepšovanie a optimalizovanie realizačnej projektovej dokumentácie.

zobraziť zrkadlový obraz projekt rodinneho domu EKO85

top

Zdarma! E-book

5 omylov pri výbere projektu

Stiahnuť

Copyright © Atrixmedia s.r.o. 2012-2023 • Všetky práva vyhradené. Publikovanie, alebo kopírovanie obsahu je zakázané!

obsah portálu, názvy, vizualizácie domov, pôdorysy, Projektové dokumentácie, ako aj samotné architektonické dielA sú registrované a podliehajú autorskej ochrane podľa zákona 618/2003 Z. z. - Zákon o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom (autorský zákon) v znení neskorších predpisov. Vyhotovenie napodobenín a rozmnoženín je trestné!

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga