0911 117 586

Projekt domu Laguna 28

Laguna 28

praktický krásavec

obytné miestnosti 4
celková úžitková plocha 145 m2
zastavaná plocha 189 m2
obstavaný priestor 720 m3
výška hrebeňa strechy 4,5 m
sklon strechy 15 °
Cena s DPH:  
projektu 1080 €
stavby na kľúč cena stavby na kľúč je iba orientačná! Jej výška je závislá od mnohých faktorov, ako napríklad stupeň vybavenia, značky použitých materiálov, výška marže stavebnej firmy, atď. V praxi sa teda môže stať, že na ten istý dom Vám vyhotovia rôzni rozpočtári citeľne rozdielne cenové kalkulácie. Taktiež sa môže stať, že nájdete parametricky podobný dom v inej projekčnej kancelárii s uvedením podstatne nižšej, takmer až nereálnej ceny výstavby s cieľom zaujať Vašu pozornosť na kúpu ich projektu. Preto pri rozhodovaní o kúpe projektu považujte odhadovanú cenu výstavby na kľúč iba za sekundárnu doplnkovú informáciu. Ak chcete mat istotu cenovo racionálnej výstavby dbajte skôr na faktor konštrukčnej jednoduchosti domu. Dom kompaktných (nekomplikovaných) tvarov postavíte cenovo výhodnejšie, než dom komplikovaný. Po definitívnom výbere projektu je cenovo smerodajná až záväzná cenová ponuka od konkrétnej stavebnej firmy, vypracovaná na základe predloženého detailného projektu, alebo výkazu výmer. 149000 €
objednať projekt chcem tento dom na kľúč!

Popis projektu:

čaro tohoto projektu spočíva v peknom vonkajšom vzhľade a zároveň premyslenej vnútornej dispozícií. V rámci jedného celku získavate všetky potrebné objekty pre plnohodnotný život v dome – od garáže, cez úložný priestor na povale až po prístrešky nad terasou a vchodom.

Projekty bungalovov Laguna 28

Veľké obrázky

Projekty domov - bungalov Laguna28 Projekty domov - bungalov Laguna28

Pôdorys domu pôdorys, alebo vizuál domu uvedený na tejto stránke sa môže mierne odlišovať od aktuálnej verzii dodávaného projektu. Dôvodom je priebežné vylepšovanie a optimalizovanie realizačnej projektovej dokumentácie.

Projekty rodinných domov - projekt domu Laguna28

top

Copyright © Atrixmedia s.r.o. 2012-2015 • Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga